Prezentowe TOP 3 dla każdego malucha

Kiedy zbliża się ważna okazja w życiu dziecka – czy to naszego, czy malucha bliskiej nam osoby (w tym chrześniaka, kuzyna bądź najmłodszego członka dalszej rodziny), zawsze pojawia się pytanie, jaki podarować prezent. O ile w przypadku narodzin dziecka łatwiej jest dobrać podarunek, o tyle dla tego nieco starszego pomysłów wprawdzie jest więcej, jednak większość z nich to produkty, które pociecha posiada już w swoich niewielkich zbiorach. Z tego powodu najbezpieczniejszą oraz najbardziej praktyczną opcją jest wybór na prezent ubranek. Dziś przedstawimy kilka propozycji, które z pewnością przypadną do gustu samym maluchom, jak i im rodzicom

kostium piżamowy

Odzieżowe propozycje na prezent

Choć spore grono osób decyduje się z okazji urodzin czy Dnia Dziecka wręczyć maluchom zabawki, to jednak zbyt duża ich ilość może wręcz przytłaczać najmłodszych – a nie o taki efekt chodzi. Dlatego my polecamy rzeczy praktyczne, które posłużą na więcej niż jeden raz. Taką propozycją są polskie ciuszki dla dzieci. Cechują się one przede wszystkim ponadprzeciętną jakością wykonania.

Do najpopularniejszych prezentów z kategorii odzieży należą:

  • czapka i komin w komplecie. To niesamowicie przydatny zestaw, który sprawdzi się nie tylko w sezonie zimowym. Wystarczy wybrać odpowiednio cienki materiał (np. bawełnę lub len), żeby korzystać z kompletu nawet w okresie letnim. Czapka i wygodny szaliczek będą odpowiednie na prezent zarówno dla rocznego dziecka, jak i dla starszych pociech. W końcu dbanie o komfort cieplny jest istotne w każdym wieku!
  • piżama – jedna z najciekawszych propozycji prezentowych, która zachęca malucha do spania. Chyba każdy rodzic choć raz spotkał się z sytuacją, w której dziecko za nic w świecie nie chce ułożyć się do snu. A co, gdyby w ramach prezentu na urodziny bądź Dzień Dziecka podarować mu piżamkę w jego ulubionym kolorze lub z motywem bajkowym? Z pewnością czas przeznaczony na zasypianie skróciłby się do minimum, ponieważ dziecko wręcz nie mogłoby doczekać się momentu założenia ulubionej piżamy;
  • komplet dresowy – o tym, dlaczego warto go wybrać jako strój dziecięcy na co dzień, pisaliśmy w jednym z naszych wcześniejszych wpisów, a fakt, że wspominamy o nim po raz kolejny, świadczy o jego uniwersalności. Tego rodzaju ubrania świetnie sprawdzą się w podróży, na placu zabaw czy nawet do przedszkola, dlatego warto podarować dziecku wysokiej jakości komplet dresowy, w którym będzie czuło się swobodnie, a do tego prezentowało wprost uroczo.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje prezentowe przypadły Wam do gustu i wykorzystacie je, kiedy staniecie przed wyborem podarunku dla maluszka. Wysokiej jakości ubranka to produkty, które nigdy nie stracą na popularności, a do tego posłużą na długi czas – każdy rodzic z pewnością będzie uradowany, że bliscy dbają o komfort jego maluszka na co dzień.